България да се превърне в най-доброто място за стартиране и развитие на бизнес с висока добавена стойност в Европа до 2030 г. Тази амбициозна цел обявиха министърът на иновациите и дигиталната трансформация, Иван Василев, и зам.-министърът на икономиката, инвестициите и индустрията, Красимир Якимов, по време на технологичния форум Webit в София.
За да демонстрира, че новото правителство е наистина „на ти“ с технологиите, министър…
Съдържанието е извлечено от външен източник. Можете да прочетете пълния текст на новината ТУК .









