Милица Гладнишка и Филип Аврамов-Фицата играят в новото предложение на диригента Левон Манукян – „Оскарите в музиката“. Двамата ще са на сцената в Дома на културата в Сандански на 21 юни от 19:00 часа. Идеята, сценарият и мултимедията са дело на Юлия Манукян.
Водещи в омагьосващия свят на филмите, получили „Оскар” за най-добра музика ще са талантливите и любими на българската публика актьори Милица Гладнишка и Филип Аврамов, които имат блестящи изпълнения на солови песни и дуети под Под съпровода на под съпровода на Симфоничен оркестър–Държавна опера – Бургас.
В музикалното шоу има 22 откъса от филми, наградени с „Оскар“ за музика:
„Междузвездни войни“, „Властелинът на пръстените“, „Челюсти“, „Извънземното“, „Кръстникът“, „Закуска в Тифани“ , „Роки“ и др. с атрактивна визуализация с мултимедия.









