Откриха първата градска тоалетна със зелен сертификат. Тя се намира във Варна.
Инициативата е на председателя на Партията на българските мъже Росен Марков, който обяви откриването на първата в България обществена тоалетна, в която ще се влиза само със зелен сертификат.
Той каза, че за толкова години е разбрал, че българинът мисли разумно, само когато е на зор и призова тези, които искат да ползват тоалетна без сертификат да ходят в парламента, защото там не се изисква.









