Кметът на община Козлодуй Маринела Николова и председателят на Общинския съвет Светлана Плешоева се обърнаха с поздравителен адрес към всички медици от общината, в който се казва: „Благодарим Ви за силата, търпението и отдадеността, с която се справяте с предизвикателствата на професията! Пожелаваме Ви здраве, лични и професионални успехи, удовлетворение и радост от труда Ви. Нека Вашата грижа за хората бъде възнаградена с признание и уважение! Честит празник!”










