Алкохолиците в Габрово – с първа сбирка

52a084c6c8a47

Алкохолици, решили да се разделят с порока си, се събират в Габрово. Тяхната първа сбирка ще бъде тази събота от 13,00 часа, в зала “Възраждане”, входа откъм ул. “Съзаклятие”, ет. 2, съобщиха от Община Габрово.

От администрацията поясниха, че единственото условие за присъствие е желанието на хората да се откажат от алкохола.

Сбирките ще бъдат периодични и са само за хора, които прекаляват с чашката от Габрово. Идеята на организаторите е да бъде създадена работеща група, която да стане част от международната организация Анонимни алкохолици. В нея членуват 134 страни.

Предвижда се срещите да бъдат регулярни и да се провеждат всяка събота. 

Exit mobile version