Почват санитарна сеч в Стара Загора

52a07da9f076c

Санитарна сеч на дърветата по главната улица в Стара Загора подхваща общината. Работниците ще орежат клоните на опасни дървета, които през лятото правят сянка по тротоарите в града на липите, в неделя. 

Това е причината Община Стара Загора да въведе промяна в движението на градския транспорт по бул. „Гурко” в областния град от  08,00 до 14,00 часа, уточняват от общината. 

Exit mobile version