Стотици в Струмяни продължават да събират капачки за бъдеще

2 386

Община Струмяни се включи в шестата кампания за събиране на пластмасови капачки на благотворителната организация "Капачки за бъдеще", която се проведе в София.

Едно от многобройните дарения за малките бебета на България, направени наскоро, бе за Акушеро-гинекологично отделение в МБАЛ "Югозападна болница"-Сандански, където се лекуват и хора от Струмяни.

За пореден път, с помощта на жителите от общината, бяха събрани немалко количество пластмасови капачки. За тази инициатива са поставени две красиви сърца, като предстои монтирането на още няколко.

Продължава събирането на капачки за следващата кампания на "Капачки за бъдеще", която се очаква да бъде в есенно-зимния период.

Общинска администрация-Струмяни благодари на всички добри хора, които през последните месеци се включиха в благородната кауза и дадоха своя малък принос към една голяма кауза, завладяла цяла България.

Снимки: Община Струмяни

Exit mobile version