Якоруда с курбан за здраве срещу КОВИД-19

1466431823

Жителите на  община Якоруда се обединяват в битката с COVID-19. Опасният вирус не подмина и малката планинска община, в която също има много инфектирани и болни. Заради това местен инициативен комитет, заедно с Джамийското и Църковното настоятелство, организират провеждането на курбан за здраве на всички жители на община Якоруда.

На няколко места в центъра на общинския град са поставени кутии за набиране на средства. Призивите са всеки да дари колкото може, за да се проведе по-скоро курбана за здраве.

"Нека и в този труден момент да се обединим", призовават от Инициативния комитет в Якоруда.

Снимката е илюстративна

 

Exit mobile version