Затвориха метростанция "Витоша" в столичния квартал "Лозенец" заради изоставена раница. Към момента се прави проверка на съдържанието й, съобщиха от МВР. Засега не е ясно кога метростанцията ще бъде отворена отново.
Затвориха метростанция “Витоша”
-
от Kmeta.bg

- Categories: Столична
Свързани статии
Стартира доброволческата инициатива "Пътеки на гражданите"
от
Kmeta.bg
юни 27, 2026
Парк "Заимов" запазва името си
от
Kmeta.bg
юни 25, 2026
Ще приключи ли 20-годишната агония с плана за управление на Борисовата градина
от
Kmeta.bg
юни 24, 2026
Строеж на небостъргач на "Черни връх" няма да бъде допуснат
от
Kmeta.bg
юни 22, 2026
Лято с учене чрез игри: безплатна академия за ученици от 1. до 12. клас в София
от
Kmeta.bg
юни 21, 2026