Абитуриентите от СУ „Н. Й. Вапцаров“ – Царево спазиха дългогодишната традиция и засадиха дърво в двора на училището.
В Деня на Земята зрелостниците избраха да отбележат празника с този символичен жест към природата. С инициативата те оставиха спомен за своето обучение и изразиха благодарност към учителите си.
Новозасаденото дърво ще напомня за техния випуск и ще продължи да расте заедно с бъдещите поколения ученици.











