Абитуриентите от СУ „Н. Й. Вапцаров“ – Царево спазиха дългогодишната традиция и засадиха дърво в двора на училището.
Абитуриенти от Царево засадиха дърво в двора на училището
Традицията в общината е дългогодишна (снимки)


Абитуриентите от СУ „Н. Й. Вапцаров“ – Царево спазиха дългогодишната традиция и засадиха дърво в двора на училището.