Абитуриенти от Царево засадиха дърво в двора на училището

Традицията в общината е дългогодишна (снимки)

111 3

Абитуриентите от СУ „Н. Й. Вапцаров“ – Царево спазиха дългогодишната традиция и засадиха дърво в двора на училището.

В Деня на Земята зрелостниците избраха да отбележат празника с този символичен жест към природата. С инициативата те оставиха спомен за своето обучение и изразиха благодарност към учителите си.

Новозасаденото дърво ще напомня за техния випуск и ще продължи да расте заедно с бъдещите поколения ученици.

Exit mobile version