Полицията в Етрополе е задържала шофьор на лек автомобил, употребил голямо количество алкохол, съобщават от ОДМВР-София.
Вчера, около 19.20 часа, на бул. „Партизански“, автопатрул спрял и проверил лек автомобил „Форд Ескорт“, управляван от жител на с. Лопян.
29-годишният водач бил тестван за употреба на алкохол, при което дрегерът отчел внушителните 2,46 промила в издишания от него въздух. Нарушителят остава в ареста с мярка за срок до 24 часа и срещу него е образувано бързо производство за извършено престъпление по чл. 343Б, ал.1 от НК.









