Жена е опитала да се натрови с хапчета във Враца, научи агенция BulNews. На 17 декември в ж.к. “Дъбника” пристигнаха патрул на полицията и екип спешни медици, които оказаха помощ на жената. По неофициална информация дамата, която е на средна възраст, е изпила голямо количество медикаменти и неин приятел е подал сигнал на спешния телефон 112. Според свидетели при извеждането ѝ до линейката тя е била пребледняла и се е придвижвала с помощ, но е била в съзнание. Жената бе откарана във врачанската болница за допълнителни изследвания и промивка на стомаха









