Есента отново обагри Златоград и той потъна в злато, кехлибар и топлина. Тази година общината подготви нещо специално – вълшебна есенна декорация с тикви, вдъхновена от любимата приказка за Пепеляшка.
Кметът Мирослав Янчев кани всеки, който иска, на разходка из центъра на Златоград, за да се потопи в приказната атмосфера, създадена с много обич и въображение.
“Нека заедно усетим духа на сезона, да се усмихнем, да направим красиви снимки и да си припомним, че във всеки от нас живее частица от чудото на приказките. Очакваме ви да споделим това вълшебство – защото Златоград е най-красив, когато го гледаме с детски очи”, споделя кметът.
Декорацията, заредена с много творчески усет, е дело на Светла Джамбазова.














