Кметът на Ивайловград Диана Овчарова бе преизбрана за член на Конгреса на местните и регионалните власти към Съвета на Европа. Това е признание за последователната работа на общината в сферата на местното управление, културното развитие и туризма.
„За мен е голяма радост да продължа да представлявам Ивайловград. Това участие ни дава възможност да споделяме опит и идеи, които помагат на нашата община да се развива и да запазва своята уникалност“, заяви Овчарова.









