Идват много тежки дни. Болката всички ще я усетим. В свободно падане сме. Хората гласуваха за Кирил и Асен, защото са една мечта. Това каза Любен Дилов – син от ГЕРБ пред Нова телевизия.
“Президентът Румен Радев доста ярко поиска властта и цената ще я платим ние. Изчакайте една година. ГЕРБ е една истинска народняшка партия. И Бойко Борисов изпълва образа на Стамболов. 7 месеца го чегъртаха и ГЕРБ запази ядрото си. И няма лидерски проблем”, посочи той.
Според него правителството може да оцелее дълго само заради трудните решения, които трябва да се вземат.
“Локдаун, защото той трябва да се въведе веднага, а Румен Радев не го направи заради изборите. И 16 дни сме първи по смъртност. На второ място е Македония. Някой да излезе да каже дали я търгуваме, за какво я търгуваме. И накрая идва токът. Защото битовите потребители са защитени до 1 януари”, отсече Дилов.









