От днес започва поетапното монтиране на новите спирки в Стара Загора. Добрата новина съобщи кметът на града Живко Тодоров.
За разлика от предишните тези ще пазят от слънце, вятър, дъжд и ще имат възможност за зареждане на електронни устройства.
“Разбира се, ще имат и камери. Вярвам, че ще ви харесат”, написа още във Facebook Живко Тодоров.









