Кметът на Родопи Павел Михайлов кани жителите на общината на обществено обсъждане на проекта за нов парк в Храбрино. За целта той е провел среща с кмета на селото Димитър Кръстанов, специалисти и общественици, на която е обсъдено обновяването.
Работи се по няколко варианта, като идеята е в центъра на селото да се обособи зелено, красиво пространство, в което да има условия за почивка и общуване за възрастни и игри за деца. Ще има алеи, места за отдих с пейки и красиво парково осветление.
Припомням, че новият парк ще бъде реализиран по силата на публично-частното партньорство.









