Жителите на община Ловеч вече ще плащат по-високи местни такси и цени на услугите, след като Общинският съвет прие от петия опит новата наредба за определяне и администриране на местните такси и цени на услугите.
Тя предвижда в пъти по-високи цени на някои от таксите и услугите в общината и затова отново не беше подкрепена от групите съветници на ГЕРБ-СДС и БСП.
На заседанието беше приета и актуализацията на капиталовите разходи, която ГЕРБ-СДС и БСП също не подкрепиха.









