Полицията в Костинброд е задържала мъж за шофиране в нетрезво състояние в празничните дни, съобщават от ОДМВР-София.
Около 18.45 часа на 22 април, на кръстовище в града, автопатрул спрял за проверка лек автомобил „Пежо 306“. При тестването на водача за употреба на алкохол, дрегерът отчел 1.57 промила. Нарушителят е задържан за срок до 24 часа. Образувано е бързо производство.









