Пускат поетапно парното в Пловдив от днес

2227297 radiator 4 1024x683 1

EVN Топлофикация стартира отоплителния сезон в Пловдив oт днес. Подаването на топлинна енергия ще започне поетапно като първо парното ще бъде включено за детски градини, здравни заведения и училища. Следват обществените и стопанските сгради и накрая жилищните сгради.

Абонатите трябва да отворят на максимум регулиращите вентили на радиаторите.

Ако през следващите дни температурите се повишат, абонатни станции ще се изключат автоматично.

Exit mobile version