На Лазаровден сградата на община Самоков се изпълни с детски смях и празнично настроение. Малките лазарки от трета група „Балонче“ към ДГ „Звънче“ посетиха кмета инж. Ангел Джоргов и отправиха сърдечен поздрав по повод предстоящите великденски празници.
С песни, танци и стихчета за здраве и благоденствие, децата внесоха истинска празнична магия и създадоха топла атмосфера за всички присъстващи.
“Благодарим на малките лазарки и техните учители за прекрасния жест! Пожелаваме на всички светли и благословени Великденски празници”, изтъкват от местната администрация.









