Стартираха рехабилитационни дейности по пътя Бели Искър – Боровец. Преди старта на летния сезон община Самоков започна рехабилитация на пътния участък между селото Бели Искър и курорта Боровец. Това ще подобри безопасността и ще осигури по-добър достъп и свързаност на курортните селища в района.
Кметът на Самоков инж. Ангел Джоргов извърши оглед на място, за да проследи напредъка на строително-ремонтните дейности и да се увери, че работата се изпълнява качествено и в срок.
При благоприятни метеорологични условия се очаква ремонтът да приключи до юни.
Участъците ще бъдат затваряни поетапно за полагане на настилката. Препоръчваме на пътуващите по възможност да използват основния път Самоков – Боровец.










