Полицаите и военните да започнат още от 1 август тази година сами да си плащат осигуровките. Това препоръчва Фискалният съвет във връзка с представения в сряда проектобюджет за 2026 г. В него сега е записано, че работещите в силовите структури ще започнат да покриват 20% от дължимите вноски едва от 2027 г., докато държавните служители ще поемат тази част от осигурителната тежест още от началото на осмия месец.
Според Фискалния съвет, обаче,…
Съдържанието е извлечено от външен източник. Можете да прочетете пълния текст на новината ТУК .







