Bar&Bistro Quché отново отваря врати и всеки ще може да се потопи в уютната му атмосфера. На ул. „Оборище” 37 в София сладките приказки в приятелска компания вървят ръка за ръка с вкусна кухня и изискано питие. След дългия зимен сън новото меню вече е готово и очаква ценители. Парижките мечоци първи приеха поканата и само загатнаха какво ни очаква – чаша ароматно кафе, вино, коктейл и порция френска кулинарна класика.











