Трудно, но започва да се очертава една по-добра България. Борисов може да загуби властта. По цялия свят има патриоти, които гласуват по цял свят. Те са живата вода на българското гражданство.
Това коментира пред bTV съпредседателят на “Демократична България” Христо Иванов.
“Дишаме във врата на ДПС, може да ги изместим като онази политическа сила, която може да налага дневния ред, и то не дневния ред на корупцията.
Имаме великолепни експерти, които са доказали със своята биография, че могат да отстояват своите каузи.
Управлението не може да бъде самоцел. Излизането от склерозата на българската демокрация, минава през сложно разчупване на циментирани реалности”, заяви още той.
“Отвъд гласуването против мандата на Бойко Борисов, започваме да гласуваме какво можем да постигнем. Рано е да говорим за форматите”, посочи Иванов.









