66 търсещи работа лица посетиха Младежкататрудова борса в Ловеч, организирана от Бълото по труда. От тях бяха общо 29 младежи до 29- годишна възраст, като 10 души бяха до 24- годишна възраст.
Форумът бе открит от зам.-областния управител Илиян Тодоров, който посочи, че все още има региони и групи сред населението, които трудно се реализират на пазара. Той подчерта, че образованието е важно условие за намиране на работа.
В трудовата борса участваха 17 работодатели, осъществяващи дейност в областта на машиностроенето, производството на изделия от пластмаса, шивашка промишленост, мебелна промишленост, месопреработвателна, търговия, производство на фуражни храни, леене на метал и други.
От тях 11 обявиха общо 93 работни места за шивачи и кроячи, дърводелци, търсеха се машинни инженери, товарачи, фрезисти, електротехници , кранисти и др.








