В първия работен ден след Бабинден кметът на Ловеч Корнелия Маринова посрещна в кабинета си двете семейства, в които се родиха последното бебе за миналага година и първото за тази.
Тя се обърна към Янита Тодорова и Георги Георгиев и Ана Дочева и Тодор Василев с думите:“Вашето щастие е щастие и за нас в Общината. Пожелавам вашите деца да растат здрави и много щастливи. Да имат онова бъдеще, което сами си желаят, да избера онези професии, които най-харесват и да живеят в един град, който сега изграждаме за тях.“
Последно бебе за 2017 г. е Александър Георгиев Георгиев, роден на 29 декември, а първото бебе за новата година е Теодор Тодоров Василев, роден на 2 януари.
Майките бяха изненадани с букет цветя и специални сертификати с имената на бебета, а бащите получиха по едно детско столче за хранене, за да могат да помагат в отглеждането на своите синове.









