Община Благоевград обявява процедура на договаряне без обявление по Закона за обществените поръчки за избор на изпълнител на обществена поръчка. Той трябва да организира и проведе Музикален фестивал „Франкофоли» в града от 17 до 19 юни тази година.
Максималният финансов ресурс на общината за услугата е 460 хил. лв. Договарянето с поканения участник ще се проведе на 25 февруари в Зала 101 в 16:00 часа в сградата на кметството. Наскоро посланикът на Франция в България Ксавие Лапер дьо Кабан бе на посещение в Благоевград и се срещна с председателя на общинския съвет Радослав Тасков.
Двамата обсъдиха предстоящoто второ издание на фестивала „Francofolies.Blagoevrgad”. Дипломатът обеща посолството на Франция да съдейства на общината за перфектното реализиране на събитието. “Франкофоли” на френски език означава “луди по франкофонията”.
Още новини от Благоевград и региона четете ТУК.
Гласувайте в конкурса “Кмет на месеца” ТУК.







