
Благотворителния коледен базар стартира в София. Той се организира от Международния женски клуб-София и се провежда за 18-ти пореден път.
Събитието бе открито от министъра на регионалното развитие и благоустройството Лиляна Павлова. В него участват 45 държави с над 55 щанда, а проявата се провежда под патронажа на министър Паввлова.
Тази година събраните от базара средства ще бъдат използвани за подпомагане на бедни, живеещи самотно или възрастни хора. Пари ще има и за жените в риск или деца, настанени в детски заведения.
Той ще приключи в 17.00 ч., в сградата на Интер Експо Център-София.
Годишният базар е най-голямото благотворително събитие за набиране на средства, организирано от Международния женски клуб. Със събраните пари клубът финансира различни свои проекти.









