Kmeta.bg
Няма резултат
Виж всички резултати
неделя, 5 юли, 2026
  • Вход
  • Гледна точка
  • Образование от A до #
  • SMART
  • е-услуги
  • Кмет на годината 2025
Всички новини
Kmeta.bg
  • Гледна точка
  • Образование от A до #
  • SMART
  • е-услуги
  • Кмет на годината 2025
Няма резултат
Виж всички резултати
Kmeta.bg
Няма резултат
Виж всички резултати
Всички новини

Данаилов: Ще скачам, ще падам, ще съм на линия

Kmeta.bg от Kmeta.bg
август 27, 2019
в България
Време за четене: ~ 1 мин.
7 0
0
2578
8
СПОДЕЛЯНИЯ
Сподели във Facebook

Ще скачам, ще падам, ще съм на линия. Аз се завръщам на театралната сцена! Това казва актьорът Стефан Данаилов след травмата и операцията в бургаска болница в интервю за NOVA. Актьорът пострада тежко след падане в апартамента си в Приморско и счупи тазобедрена става.

„Аз се чувствам много добре. Ако знаете как съм се чувствал преди това – след тъпото си падане и потрошаване и още по-тъпото си поведение да не се обадя на доктора. Когато му се обадих, му казах „Идвам”, а отидох два дни след разговора. Това беше най-голямата тъпотия. Такава болка да не дава Господ никому да се случва”, сподели Стефан Данаилов", споделя Данаилов, който е бил около 40 часа вкъщи в болки, без да потърси лекарска помощ.

„Ум робува, ум царува, ум патки пасе”. Реших, че ми е неудобно, няма как да ме свалят по асансьора, аз не мога да ходя. Ти не си в естествено състояние. Аз не бях на себе си. Пък и аз малко се държа лошо с моите хора, каквото кажа, това става. Всички ме попитаха „Ама как няма да отидеш?”. Казах „Няма да отида”. Психически не бях готов. Това ми беше оправданието", така Данаилов обяснява защо не е предприел нищо.

"Аз съм в такъв етап, в който живея с любовта на хората. Аз играя на сцената и то доста спектакли в много части на България. Аз усещам и виждам какво е отношението на тези хора към мен, чувствата, които питаят. Аз сигурно щях да се изненадам, ако нямаше интерес от случката с Ламбо. Но не може да не те зарадва това, че интересът и доброто чувство, желанието да ти помогнат кой с каквото може – независимо от ранг, политически пристрастия. Това е радостно нещо", казва още Данаилов.

По думите му е човешко да паднем духом. "Нямам време да падам духом. Аз съм на 76 години. Ако падна духом, по-добре да си вървя. Така че никакво намерение нямам да падам духом. Ще скачам, ще падам, ще съм на линия. Да! ", категоричен е той.

Според него чувството за хумор в трудни моменти е изключително важно. " То иначе къде отиваме без чувство за хумор. Един хумор ни остана.  Нещо ме е наказало да ми се случи това, за да се случи нещо по-добро с мен. Аз никога не съм бил мързелив човек, известен съм с това, че съм работлив. Но това нежелание да се движа, да бъда Ламбо, особено след като ме удари Паркинсон… Това възмути всички приятели, казаха, че е срамота, а аз им казах да си гледат работата. Имам чувството, че това беше знак отгоре, че ми дават последен старт за нещо по-ново. Тук вече трябва много напрежение, много желание, амбиция, за да стана човекът, който съм бил. Макар и стар. Тази леност трябва да изчезне. Трябва да дишам въздух, трябва да ходя. Сега бях на морето 20-тина дена и имам една хубава тераса 17 метра, а съм отишъл един единствен път от единия до другия край, да си видя цветята. Един единствен път. Истината е, че аз падах много пъти през тези две години. Все падам, падам, падам и се отървавам. Казах си, че това е поради моята физическа култура и пластични възможности. Що за пластична възможност?! Така се праснах този път, че направо се счупих. Краката ми заиграха от гадния Паркинсон. Залюлях се и бум като торба с картофи", споделя той.

" Как дали съм сигурен. Аз се завръщам! ", така легендата отговаря на въпроса дали е сигучен, че ще се завърне на сцената.

Предишна Статия

Гришо започна с победа на US Open

Следваща Статия

Хлапетата в интернатите да имат месечни джобни предлага МОН

Свързани Статии

Vivacom посреща 215 ученици от Практикантската си програма
България

Vivacom посреща 215 ученици от Практикантската си програма

юли 3, 2026
106
Отиде си Йосиф Сърчаджиев
България

Отиде си Йосиф Сърчаджиев

юли 2, 2026
122
Полицай се хвърли във водите на река Марица, за да спаси 14-годишно момче (видео)
България

Полицай се хвърли във водите на река Марица, за да спаси 14-годишно момче (видео)

юли 2, 2026
103
От субсидии към умения: пропуснатите възможности на държавната политика
България

30 професии ще бъдат защитени следващите две учебни години

юли 2, 2026
116
heart 762564 640
България

История за добро: Как спасиха дете в беда в София

юли 2, 2026
112
КТ “Подкрепа” поиска да се ограничи износът на ток
България

От днес: Нови цени на тока, парното и топлата вода

юли 1, 2026
129
Следваща Статия
Хлапетата в интернатите да имат месечни джобни предлага МОН

Хлапетата в интернатите да имат месечни джобни предлага МОН

Вашият коментар Отказ

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Реклама

Кое е най-голямото предизвикателство пред новата власт?

Реклама

Последни новини

Седмични новини: Сделките с имоти се сриват; Тунелът под Шипка останал без еврофинансиране

Седмични новини: Сделките с имоти се сриват; Тунелът под Шипка останал без еврофинансиране

юли 5, 2026
Какви са дългосрочните здравни рискове за 2-годишните от екраните

Какви са дългосрочните здравни рискове за 2-годишните от екраните

юли 5, 2026

Страници

  • Всички новини
  • Реклама
  • Контакти
  • Условия за ползване
  • Защита на личните данни
Кмета БГ

Кmeta.bg е национална медия, която отразява всичко актуално от деня такова, каквото е – истинско и достоверно. Тук няма да попаднете на фалшиви новини. Ние сме и тези, които обръщат особено внимание на общините и акцентират на случващото се в тях. Чрез специална карта на сайта всеки потребител може да избере областта, която го интересува и да добие актуална информация.

Част от групата на:

Economic.bg- Икономика и бизнес

© 2026 Всички права запазени! Изграждане и Дигитален маркетинг благодарение на MasterWeb LTD.

Добре дошъл отново!

или

Влезте в профила си по-долу

Забравена парола?

Изтеглете паролата си

Моля, въведете потребителското си име или имейл адреса си, за да зададете отново паролата си.

Вход

Add New Playlist

  • Всички новини
  • Образование от A до #
  • SMART
  • е-услуги
  • Гледна точка
  • Кмет на годината 2025
  • COREJIO