Трима щастливци изпраща тази година на СПА уикенд в луксозни хотели кметът на Кнежа Илийчо Лачовски. Вчера в специална томбола градоначалникът и малката Цветина изтеглиха имената на късметлиите, заплатили в срок местните си данъци и такси.
„За трета поредна година инициирахме тази кампания като стимул за всички Вас,съвестни данъкоплатци. Средствата за наградния фонд са лични, подсигурени от месечните ми възнаграждения през годината“, подчерта кметът Лачовски.
Първият щастливец – Таня Цекова,спечели уикенд за двама в хотел „Калина Палас” вТрявна. Борислав Горанов пък ще почива в „Троян плаза”, а Росен Цеков ще се радва на луксозна почивка в СПА хотел „Медикус” – Вършец.
„Честито на печелившите! Служител на Общинска администрация ще се свърже с Вас, за да уточните подробностите около пътуването.
Благодаря на всички, които се включиха в томболата и заплатиха навреме своите задължения“, каза кметът на Кнежа.








