
Част от магистрала “Хемус” ще бъде затворена днес, предупредиха от от Агенция “Пътна инфраструктура”. Причината са снимките на филма “Непобедимите 3” с участието на Силвестър Сталоун и още куп холивудски звезди.
До 19 часа ще бъде завторено едното платно на 5-километров участък от магистралата между виадукта “Бебреш” и тунела “Топли дол”. Движението ще става по лявото платно на моста и в лявата тръба на тунела от 27-ия до 32-ия километър.
Движението в посока Варна ще се извършва в изпреварващата лента, а движението в посока София ще се извършва в аварийната и в активната ленти.
Ще бъде поставена необходимата сигнализация. Водачите на МПС да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, призовават от АПИ.








