Областната управа в Смолян временно стана полиция. Вместо губернатор и чиновници в част от кабинетите се разхождат униформени и цивилни криминалисти.
„От днес в сградата на Областна администрация е Районното управление на МВР. За мнозина е изненада, но е факт… Сега сериозно – това е за целите на снимките на сериала "Дяволското гърло", продуциран от екипа на Евтим Милошев и Любомир Нейков“, съобщи във фейсбук профила си областният управител на Смолян Недялко Славов.
Част от сцените на новата криминална лента ще се заснемат в областна администрация, а по-голямата част от сериала ще се реализира на територията на Смолянска област.
Снимачният екип на Dream Team Productions е в областния град от средата на месеца.
Преди дни пуснаха обявление, че търсят доброволци за масови сцени, които ще бъдат заснети през целия ден на 23-ти август (сряда).
Още за новия сериал, който се снима за Нова тв, четете ТУК – КАКЪВ НОВ ПРОЕКТ ПРАВЯТ СЪЗДАТЕЛИТЕ НА "ОТКРАДНАТ ЖИВОТ" И "ДЪРВОТО НА ЖИВОТА".








