Kmeta.bg
Няма резултат
Виж всички резултати
петък, 5 юни, 2026
  • Вход
  • Гледна точка
  • Образование от A до #
  • SMART
  • е-услуги
  • Кмет на годината 2025
Всички новини
Kmeta.bg
  • Гледна точка
  • Образование от A до #
  • SMART
  • е-услуги
  • Кмет на годината 2025
Няма резултат
Виж всички резултати
Kmeta.bg
Няма резултат
Виж всички резултати
Всички новини

Ути прави 2 тона барбекю в Карнобат

Kmeta.bg от Kmeta.bg
юли 8, 2017
в Карнобат
Време за четене: ~ 1 мин.
7 0
0
6240
8
СПОДЕЛЯНИЯ
Сподели във Facebook

Карнобат се превръща в творческа арена на изкуствата от родната и Балканската сцена. От 14 до 16 юли гостите на града ще се насладят на фолклорни песни и танци от България, Сърбия, Македония и Албания, на сватбарски надсвирвания и различни форми на съвременно изкуство.

Сред акцентите в тридневната програма ще бъде празничната градска вечеря, на която Ути Бъчваров ще приготви своето, атрактивно и тежащо 2 тона, барбекю.

По традиция фестивалът ще се проведе на две сцени в Карнобат – на централния площад „Трети март“ и на сцената в Градския парк. Водещи на програмата ще бъдат Наско Михайлов, познат на публиката от МелоТВМания, бой-групата Ъп Даун и предаването „Страх“, както и популярните водещи на фолклорни предавания – Галя Асенова и Николай Чепишев.

Официалният старт на "Балкански фестивал на изкуствата" – Карнобат 2017 г. ще бъде даден от кмета на града – Георги Димитров, който ще посрещне участниците на фестивала с питка за „Добре дошли”.Тържествената петъчна вечер на 14 юли ще бъде ознаменувана и с дефиле на всички участници, техни изпълнения и голямо празнично хоро под надслов „Всички на хорото“.

На 15 юли на сцената на площад „Трети март “ ще се състои и конкурс за надсвирване на сватбарски оркестри „С песните на Стайка Гьокова“. Градският парк пък ще посрещне български и международни брейк артисти за, станалия вече традиционен, Карнобатъл 2017. Публиката няма да има време да си отдъхне, защото след брейк състезанието, водено лично от създателя на „Electric Force crew“, Петър Костовски, легендарната и любима рокаджийка на България – Милена Славова, заедно със своя бенд и младата ямболска група „Seconday“ ще открият Карнобат Рок с много настроение и жици. Същата вечер, ценителите на изкусните гозби ще могат да дегустират вкусни мезета и печено прасенце от кулинарния гуру Ути Бъчваров, който ще приготви празнична вечеря за всички гости на града на своето рекордно 2-тонно барбекю. Неделята обещава да бъде също толкова интересна, защото сцената в парка ще стане арена и на епичната вокална битка за избора на новия бийтбокс шампион на България в 11-тото издание на „The Official Bulgarian Beatbox Battle“, което за втора година гостува на Фестивала в Карнобат.

За четвърта поредна година организаторите на Фестивала са агенция „Прима“, които са подготвили безброй изненади и истинско забавление за всяка възраст и всеки вкус. На двете сцени в града среща ще си дадат над 600 танцьори, певци и артисти от Балканите.

Предишна Статия

Петър Стоянов изненада райковци на празника Св. Неделя

Следваща Статия

Проект преобразява общинската администрация под Околчица

Свързани Статии

Огнен ад! Пожари бушуват в цялата страна (обстановката по области)
Карнобат

Обявиха частично бедствено положение край Карнобат заради голям пожар

септември 11, 2025
110
Снимката е илюстративна
Карнобат

Жена зад волана се натресе в мотор в Карнобат, мотористът избяга

март 28, 2022
325
Снимката е илюстративна
Карнобат

Дете открадна мотопед в Карнобат, има предишни криминални деяния

март 16, 2022
1.1k
Снимката е илюстративна
Карнобат

Мъж от Карнобат е в болница след ПТП, колата се преобърнала край пътя

февруари 28, 2022
1.5k
Снимката е илюстративна
Карнобат

Закопчаха пиян шофьор в Карнобат, отказал да даде кръвна проба

февруари 21, 2022
742
Снимката е илюстративна
Карнобат

Мащабна спецоперация на МВР в ромския квартал на Карнобат, има арестувани

февруари 10, 2022
660
Следваща Статия
Проект преобразява общинската администрация под Околчица

Проект преобразява общинската администрация под Околчица

Вашият коментар Отказ

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Реклама

Кое е най-голямото предизвикателство пред новата власт?

Реклама

Последни новини

Вечерни новини: Ограничени права за особения управител на „Лукойл“; Златно-медно находище край „Челопеч“

Вечерни новини: Ограничени права за особения управител на „Лукойл“; Златно-медно находище край „Челопеч“

юни 4, 2026
Първите нови влакове на „Алстом“ са в България, но ще возят пътници след края на август

Първите нови влакове на „Алстом“ са в България, но ще возят пътници след края на август

юни 4, 2026

Страници

  • Всички новини
  • Реклама
  • Контакти
  • Условия за ползване
  • Защита на личните данни
Кмета БГ

Кmeta.bg е национална медия, която отразява всичко актуално от деня такова, каквото е – истинско и достоверно. Тук няма да попаднете на фалшиви новини. Ние сме и тези, които обръщат особено внимание на общините и акцентират на случващото се в тях. Чрез специална карта на сайта всеки потребител може да избере областта, която го интересува и да добие актуална информация.

Част от групата на:

Economic.bg- Икономика и бизнес

© 2026 Всички права запазени! Изграждане и Дигитален маркетинг благодарение на MasterWeb LTD.

Добре дошъл отново!

или

Влезте в профила си по-долу

Забравена парола?

Изтеглете паролата си

Моля, въведете потребителското си име или имейл адреса си, за да зададете отново паролата си.

Вход

Add New Playlist

  • Всички новини
  • Образование от A до #
  • SMART
  • е-услуги
  • Гледна точка
  • Кмет на годината 2025
  • TOP JOBS