
Третият пловдивски мол ще отвори врати през октомври, а мениджърът на търговския център обещава много нови брандове да стъпят в града.
“Търговският център ще разполага със супермаркет, кино, голям детски център, ресторант, фитнес зала и разбира се много модни магазини. Целта е да се създаде приятна атмосфера за пазаруване, която да генерира високи обороти и максимална ефективност за наемателите, а това дa увеличи и рентабилността за собствениците. За нас беше изключително важно да успеем да отговорим на всички потребности на клиентите, които очакваме и които желаем да задържим. В търговския център ще се провеждат и редица събития със социален и развлекателен характер, които ще наложат мол Марково Тепе като единствен по рода си, разказва Нина Николова, мениджър на проекта в интервю за Economic.bg.
Нови марки ще стъпят на пловдивския пазар.
“Сред новите за града марки ще са детски център Capella Play, ресторант Victoria, книжарница Orange, кино Арена, което ще отвори и първата за Пловдив Imax зала, както и редица модни марки, сред които CCC, Original Marines, Punto и други.”
Цялото интервю прочетете в Economic.bg.









