Kmeta.bg
Няма резултат
Виж всички резултати
неделя, 14 юни, 2026
  • Вход
  • Гледна точка
  • Образование от A до #
  • SMART
  • е-услуги
  • Кмет на годината 2025
Всички новини
Kmeta.bg
  • Гледна точка
  • Образование от A до #
  • SMART
  • е-услуги
  • Кмет на годината 2025
Няма резултат
Виж всички резултати
Kmeta.bg
Няма резултат
Виж всички резултати
Всички новини

Рали-крос Ловеч край Баховица в края на август

Kmeta.bg от Kmeta.bg
август 16, 2020
в Ловеч
Време за четене: ~ 1 мин.
8 0
0
rali bahovitsa arhiv
10
СПОДЕЛЯНИЯ
Сподели във Facebook

Отложеният по-рано традиционен рали-крос Ловеч ще се проведе на трасето край село Баховица, община Ловеч, на 22 и 23 август  (събота и неделя). Спортното състезание се провежда при спазване на санитарните мерки във връзка с коронавируса. Това е четвърти кръг от Националния шампионат по рали крос за 2020 г., провежда се за 32-и пореден път.

Датата за подаване на заявките е до петък, 21 август, но организаторите ще приемат заявки до последно. Очакват се над 20 състезатели от страната да се включат в екстремното автомобилно състезание.

В събота, от 09:30 ч. до 11:30 ч. е административната проверка на документите, а от 09:40 ч. е техническият преглед. Брифингът с участниците е от 13:30 ч. на мястото на състезанието.

От 14:00 ч. в събота е началото на свободната и официална тренировка, а от 16:00 ч. е стартът на първи квалификационен манш.

В неделя от 09:30 ч. е стартът на втори квалификационен манш.

Самото тържествено откриване на състезанието е от 10:30 ч. В 11:00 ч. е стартът на трети квалификационен манш. Стартът на полуфинали и финали е в 12:30 ч. , а награждаването и закриване на състезанието се очаква след 15:00 ч.

В организационния комитет са включени кметът на Община Ловеч Корнелия Маринова (председател) и зам.-кметът Даниел Колев, директор на състезанието е Ивелин Йончев. Организатор е АСК „Вромос“, както и предишните години.

Контролните органи ще се грижат зрителите да спазват маршрутите, обозначени с колчета и въжета. Разчита се много и на самодисциплината и взаимния контрол. Камионът с платформа, който се използва за трибуна от съдиите, ще бъде осигурен с дезинфектанти, а присъстващите там трябва да спазват отстояние. Всичко това може да гарантира безопасно протичане на спортния празник, считат от Община Ловеч.

Снимка: общината

Предишна Статия

Хитовият спектакъл „Зорба гъркът“ се игра на летище София

Следваща Статия

The new Burgas website offers exciting 360-degree tours

Свързани Статии

Плащането на местни данъци по електронен път минава в министерство на е-управлението
Ловеч

Кметът на Ловеч оттегли поредното си предложение за увеличаване на данъците

декември 12, 2025
109
Зелен патрул ще следи за чистотата в Ямбол
Ловеч

Нередности в депото в Ловеч, общините подготвят спешни мерки

октомври 31, 2025
113
Общините с нови предложения за управление на отпадъците от опаковки
Ловеч

По-високи такси и цени на услуги в Ловеч

октомври 7, 2025
115
car 2854658 640
Ловеч

Въведоха зони за платено паркиране в Ловеч

октомври 3, 2025
123
Въвеждат режим на водата и в Ловеч
Ловеч

Въвеждат режим на водата и в Ловеч

септември 15, 2025
146
Зоопаркът в Ловеч с нов лиценз
Ловеч

Зоопаркът в Ловеч с нов лиценз

септември 9, 2025
134
Следваща Статия
The new Burgas website offers exciting 360-degree tours

The new Burgas website offers exciting 360-degree tours

Вашият коментар Отказ

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Реклама

Кое е най-голямото предизвикателство пред новата власт?

Реклама

Последни новини

Новините от седмицата: ТЕЦ „Марица изток 2“ и мините излизат от БЕХ; Веригите обещаха 15% поевтиняване

Новините от седмицата: ТЕЦ „Марица изток 2“ и мините излизат от БЕХ; Веригите обещаха 15% поевтиняване

юни 14, 2026
Кои световни забележителности не си заслужават парите?

Кои световни забележителности не си заслужават парите?

юни 14, 2026

Страници

  • Всички новини
  • Реклама
  • Контакти
  • Условия за ползване
  • Защита на личните данни
Кмета БГ

Кmeta.bg е национална медия, която отразява всичко актуално от деня такова, каквото е – истинско и достоверно. Тук няма да попаднете на фалшиви новини. Ние сме и тези, които обръщат особено внимание на общините и акцентират на случващото се в тях. Чрез специална карта на сайта всеки потребител може да избере областта, която го интересува и да добие актуална информация.

Част от групата на:

Economic.bg- Икономика и бизнес

© 2026 Всички права запазени! Изграждане и Дигитален маркетинг благодарение на MasterWeb LTD.

Добре дошъл отново!

или

Влезте в профила си по-долу

Забравена парола?

Изтеглете паролата си

Моля, въведете потребителското си име или имейл адреса си, за да зададете отново паролата си.

Вход

Add New Playlist

  • Всички новини
  • Образование от A до #
  • SMART
  • е-услуги
  • Гледна точка
  • Кмет на годината 2025
  • TOP JOBS