Община Струмяни се включи в шестата кампания за събиране на пластмасови капачки на благотворителната организация "Капачки за бъдеще", която се проведе в София.
Едно от многобройните дарения за малките бебета на България, направени наскоро, бе за Акушеро-гинекологично отделение в МБАЛ "Югозападна болница"-Сандански, където се лекуват и хора от Струмяни.
За пореден път, с помощта на жителите от общината, бяха събрани немалко количество пластмасови капачки. За тази инициатива са поставени две красиви сърца, като предстои монтирането на още няколко.
![]()
Продължава събирането на капачки за следващата кампания на "Капачки за бъдеще", която се очаква да бъде в есенно-зимния период.
Общинска администрация-Струмяни благодари на всички добри хора, които през последните месеци се включиха в благородната кауза и дадоха своя малък принос към една голяма кауза, завладяла цяла България.
Снимки: Община Струмяни









